--
מרכז לטיפול, יעוץ ואבחון בתחומי הנפש בניהול ד"ר גיא אור
מרכז לטיפול, יעוץ ואבחון בתחומי הנפש
בניהול ד"ר גיא אור
לעזרה חייגו 03-6206417
במרכז אביב אנו מציעים לכם שירות חדשני: מבחן ממוחשב לאיתור הפרעת קשב וריכוז ולקויות קוגניטיביות אחרות, הנערך בעזרת מערכת ממוחשבת לאבחון נוירו-קוגניטיבי בשם - BRC המשמשת ככלי עזר מרכזי בתהליך האבחון.

BRC -  Brain Resource Cognition  הוא אבחון הנערך באופן אינטראקטיבי עם הנבדק באמצעות מסך מגע, מה שמאפשר העברת מגוון רחב של מבחנים תוך זמן קצר יחסית, ומספקת אבחון מקיף, מדויק, אובייקטיבי ומהימן של התפקודים הקוגניטיביים.

מערכת ה- BRC היא מערכת חדשה יחסית בשטח האבחונים הקוגניטיביים, המאפשרת מבחן רחב יותר ממבחני הקשב הממוחשבים המקובלים כיום, והוא מספק מידע ראשוני גם על יכולות הלמידה. מטרת האבחון, היא להרחיב ולהעמיק את המידע שבידי הרופא (נוירולוג, פסיכיאטר, רופא, פסיכולוג) באשר לרמת הקושי של הנבדק, ובהתאם לממצאים לגבש החלטה בנוגע לאבחון וטיפול בהפרעות קשב, ריכוז וליקויי למידה.

כשיש חשש להפרעות קשב וריכוז (ADHD) נבדקים, בין היתר, הקשב המתמשך, הסטת הקשב, יכולת הבחנה בין מסיחים ומטרה, יכולת ויסות עצמי ולמידה מטעויות, יכולת התכנון והארגון, זמן התגובה, התפקוד סנסו-מוטורי ועוד.

המבחן בודק גם תפקודים קוגניטיביים רבים אחרים ומאפשר בחינה של אבחנה מבדלת לקשיי קשב או ריכוז

הדו"חות המתקבלים הם דוחות אובייקטיביים "מבוססי ראיות" המספקים אבחנה מדויקת ומקיפה של היכולות והקשיים של הפרט. הם מציגים את הפרופיל הקוגניטיבי של הנבדק בהשוואה לנורמות של גיל, מין ושנות לימוד, תוך שמירה קפדנית על בקרת איכות ועוצמה סטטיסטית. התמונה המתקבלת מדויקת ולכן מסייעת גם לצוות המטפל בהחלטה לגבי אופן הטיפול ובבניית מערך טיפול אופטימאלי עבור כל מטופל ומטופלת.

האם אתה סובל מהפרעות קשב? קשיי ריכוז? קשיי למידה? האם עברת פגיעת ראש?

אם אחת התשובות היא "כן" פנה אלינו בהקדם על מנת שנוכל לעזור גם לך!