--
מרכז לטיפול, יעוץ ואבחון בתחומי הנפש בניהול ד"ר גיא אור
מרכז לטיפול, יעוץ ואבחון בתחומי הנפש
בניהול ד"ר גיא אור
לעזרה חייגו 03-6206417
במרכז אביב אנו מציעים את מערך האבחון המקיף, המעודכן והמקצועי ביותר הקיים כיום לאבחון הפרעות קשב וריכוז במבוגרים.

צוות של נוירופסיכולוגים מומחים מלווה באופן אישי וצמוד את הנבדק לאורך תהליך האבחון, החל משיחת הקבלה (אינטייק), דרך הליך האבחון הממוחשב, וכלה בשיחת המשוב האישית (פידבק), בה גם נמסר לנבדק דו"ח מפורט, המנתח את תוצאות האבחון, ומציג המלצות שגובשו לאור תוצאות אלו.

במסגרת האבחון הממוחשב (הכולל סוללת אבחון הנקראת BRC, אשר העברתה אורכת כ-60 עד 90 דקות) נבדק טווח רחב ומקיף של יכולות קוגניטיביות, ובכללן תפקודי קשב וריכוז שונים, יכולות זיכרון שונות, יכולות שפה, מהירות עיבוד, כישורים ניהוליים (אקזקוטיביים) ועוד. התמונה המפורטת והמקיפה, המתקבלת מתוצאות האבחון, מאפשרת ניתוח מדויק וברזולוציה גבוהה ביותר של הפרופיל הקוגניטיבי הספציפי של כל מאובחן ומאובחן ושל הקשיים הייחודיים לו.

בשיחת המשוב מוסברים למאובחן בהרחבה קשיים ספציפיים אלה, כמו גם הקשר שלהם לתפקוד וביצוע בחיי היומיום. בהמשך לכך מתוארות הדרכים השונות בעזרתן ניתן להתמודד עם הקשיים שנצפו (המלצות).

בתחום זה, אחת האפשרויות המוצעות במסגרת המרכז היא אימון נוירופסיכולוגי, היא גישת טיפול המותאמת להתמודדות עם הפרעות קשב וריכוז. ההתמחות הטיפולית ה'כפולה' של הצוות הנוירופסיכולוגי במרכז - הן בהתמודדות עם בעיות קשב וריכוז ודרכי הפיצוי עליהן, והן בהתמודדות עם הקשיים הרגשיים הייחודיים המלווים לעתים תכופות את הסובלים מהפרעה זו - מאפשרת לנו להציע טיפולים אפקטיביים, הנותנים מענה למכלול הקשיים עימם מתמודדים הסובלים מהפרעות קשב וריכוז ומסייעים לשיפור משמעותי של תפקודים אלו (כמו: יכולת למידה או יכולת עמידה במשימות).    

מתקשה להתרכז בלימודים? סובל מהפרעת קשב?

צור קשר על מנת שנוכל לעזור גם לך!