--
מרכז לטיפול, יעוץ ואבחון בתחומי הנפש בניהול ד"ר גיא אור
מרכז לטיפול, יעוץ ואבחון בתחומי הנפש
בניהול ד"ר גיא אור
לעזרה חייגו 03-6206417

טיפול פסיכולוגי או פסיכאטרי בזמן משבר הקורונה

טיפול עם פסיכולוג או פסיכיאטר מקצועי בסקייפ בזמן הקורונה התפשטות מחלת הקורונה בארץ והחמרת דרישות הבידוד והסגר מפגישים אותנו עם סיטואציה לא מוכרת ומעוררת דאגות רבות ,גם בנוגע לבריאותנו ובריאות הקרובים לנו ,וגם בנוגע למצב הכלכלי והתעסוקתי. 
מצב זה ,כשאנו נמצאים מבודדים בבית ,עם המשפחה אולי אך מנותקים מן המעגלים הרחבים יותר ,וכששגרת היום והחיים אינה כשהיתה ,נוטה לעורר לא רק חרדה אלא גם תחושת ניכור ובדידות.
משבר כזה אף עלול לעורר ולהחריף דילמות וקונפליקטים ישנים ואף לעורר תסמיני חרדה ודיכאון .יחד עם זאת ,משבר הינו גם הזדמנות ויכול להוביל להתגייסות ,לשיתוף ולעזרה הדדית.   
שיחה עם פסיכולוג מנוסה ,תוכל לעזור לך לכוון הדברים לדרכים להתמודדות טובה יותר .לעיתים יש צורך גם בעזרה פסיכיאטרית ומתן טיפול תרופתי היכול לסייע להרגעה ואיזון התסמינים. 
מטפל מנוסה ומקצועי של ׳מרכז אביב׳ המומחה במתן יעוץ דרך הדיגיטל ,סקייפ ,וכל אמצעי התקשורת יקבע איתך פגישת סקייפ ויהיה איתך כשקשה גם בבידוד או בהסגר. 
צור/צרי קשר איתנו עוד היום על מנת שנוכל לסייע גם לך במספר 03-6206417 הכניסו את הפרטים שלכם ונציג שלנו יצור עמכם קשר בהקדם